İstanbul Tuzla ilçesi 1Günde boya ve dekor yapı açısından oldukça önemli bir semt olma özelliğini taşıyor

Tuzla üç tarafı sular ile çevrili yarımadadır. Eskiden balıkçı köyü olarak kurulan bu küçük köy zaman içerisinde aldığı güç ve İstanbul’a yakınlığı göz önüne alındığında cazibe merkezi haline geldi. İstanbul’un diğer ilçelerine kıyasla çok katlı binaların olmadığı Site ve villaları ile iç içe sentezlenmiş durumda sizlerde İstanbul’un yoğun kalabalığından aynı zamanda yanı başında olmak istiyorsanız. Tuzla tam size göre bir yer diyebilirim.

Antalya’dan tuzla’ya kısa bir süreliğine gelmiş olduğumuzu tahmin ediyorduk lakin öyle olmadı ❗️

1995 yıllında Alanya’dan bir sitenin alçı boya ve dış cephe işlerinin ihalesi bizde kalınca Tuzlaya geldik. Tuzla’nın şirin bir tarafı olduğu gibi villalar ile cevrili diğer tarafı küçük bir balıkçı köyü görünümünü sevdik. Gelelim dekor yapı’nın Tuzla’dan başlayıp İstanbul’a yayılma sürecine.. İstanbul’un tüm ilçe hata mahalle mahalle gezip görmemize rağmen bir türlü tuzladan kopamadık. Bana göre bunun en büyük nedenlerinden birisi nüfus yoğunluğunun neredeyse hiç olmaması galiba bunu seviyorum.

Tuzla’nın ilk boya firması olduk;

Aslında bu bizim için bir avantajdı, O yıllarda tuzla boya konusunda dış cephe çalışmalarına ağırlık verdik. Malumunuz 98 depreminden sonra Bir çok binada hasarlar vardı onarılması gerekiyordu. Bu alanda zorlanıyor usta açığımız bir türlü kapanamıyor Çareyi İstanbul dışından usta takviyesi ile geçici olarak da olsa çözdük tabi bu sorun illerki yıllarda da karşımıza çıkacaktı. Geçen zaman içerisinde taşıma suyla değirmen dönmeyeceğini anlamak Çok fazla gecikmeden anlamış olduk. Tek çare kendi bünyemizde ustalar yetiştirmek olduğuna karar verdik.

Boyacı ekipleri;

Dekor yapı da kaliteli güvenilir kalifiyeli uzman kadrolar sayesinde bugüne güvenle bakıyoruz. İstanbul boya badana çalışmalarına bakıldığında dekor yapının şimdiye kadar on binlerce haneye hizmet götürdüğünü açıkça görebilirsiniz. Boya badana sektöründe alışılmışın dışına çıkmak farklı bir şeyler yapmak için bir arayış içerisinde olduk. Bu doğrultuda üç günlük eziyetli boya uygulamaları sebebiyle insanlar evlerini boyamıyor her yıl erteliyor bu bizim için büyük bir sorundu.

1günde boya’yı piyasaya sunma fikri;

Bünyemizde kurduğumuz arge çalışmaları olumlu sonuç verdi. Tabi ilk etapta 1GÜNDE BOYA fikri sadece teorik olarak vardı. Günlerce sistemi geliştirmek adına yeri geldi boya fabrikaları (markem- asal kimya- öğfer- Polisan vs ile temaslar kurup boyanın daha kapatıcı ve hızlı kurumasını sağlayan bileşimlerin kısacası, Boyanın içinden kalsiti alıp yerine titan – alüminyum silikat konulmasını talep ettik tabi Büyük firmalar her zaman olduğu gibi kendi alanlarına müdahale etmemizi sevmezler.. !

işin içine 20 palet (5ton) mal alacağımızı duyunca işin rengi anında değişiyor:) En iyi boyaya ulaşmak İçin buna değer.. Bu teoriyi ortaya atığımızda bunun zor ve zahmetli olacağını zaten biliyorduk. Aylarca süren deneme yanılma yöntemleri araç gereç değişimi olumlu sonuçlar verdi 1gün de boya hizmete sunuldu.

1GÜNDE BOYA ® Tescili Markamızdır.

Bu fikir ortaya atıldığı ilk günden tepkiler gelmeye başladı. Eski köye yeni adetler getirmeyin beyhude bir çaba içerisindesiniz vs vs. Ama biz biliyoruz ki eğer sizin inandığınız bir fikriniz varsa Bunun arkasında durmalısınız. Bizleri hayalcilik ile suçlayanlar aslında yanıldıklarını çok geçmeden anladılar ve bugün bir gün de boyayı kendi sayfalarında yer veriyorlar.
1 günde boya uygulaması yılların tecrübesi ve ustalarımızın olağan üstü emekleri sayesinde yapılabiliyor. Google arama sayfalarında uygulamamızın tescilli olduğunu bildikleri halde izin almadan yazma gereği duyuyorlar.

Boya Badana işlerinizi 1günde boya ekiplerine teslim edin, Rahat edin.!

Professional paint applications, dekor yapı boya badana hizmeti olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Günlük yapılan dekorasyon çalışmalarımızı iyi kalitede, güvenli, sorunsuz boya uygulamaları nasıl yapılır, konusuna atıfta bulunmak için İnstagram üzerinden paylaşmaktayız ayrıntılar için burayı tıklayın.. Boyacı ustası arayışınıza son verecek detaylar içerir.. 

Tuzla dekorasyon
Tuzlada en kaliteli boya firması
Boya çalışma alanımız
Kaliteli güvenli boya badana
1günde boya ekibi
Tuzlada bulunan en iyi boyacı ustası
badana boya
TV sunucusu Reha beyin dairesinin dekorasyon çalışmaları
İstanbul boyacı
İstanbul boyacı ustası
Well Q Villaları

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
info@pratikboya.com
İletişim Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | WEB TASARIM - SEO : BASER WEB |

Call Now Button
× Whatsapp