Back to Blog

2020'nin Popüler Ev Boya Renkleri

Published by Kolayboya on
2020'nin Popüler Ev Boya Renkleri

Tasarımcılardan 2020'nin en çok tercih edilen popüler renklerini sizler için derlemelerini istedik.

Evinizin ya da ofisinizin atmosferini değiştirmek ve yenilemek için belki de en hızlı çözüm rengini değiştirmek, bu sayede yeni yıl ile birlikte yeni bir mekana da merhaba diyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak beyaz ve tonlarının tercih edildiği dönemleri yavaş yavaş geride bırakırken tasarımcılardan 2020 döneminde öne çıkmasını bekledikleri popüler renkleri sizler için derlemelerini istedik.

1. Yeşil Mücevher Tonu

Siz de odalarınıza yeşilin doğallığını ve rengin gücünü taşımak istiyorsanız mutlaka yeşilin koyu tonlarında gezen farklı alternatifleri değerlendirin.

2. Koyu Mavi

Güven veren tonlardan olan mavi aynı amanda gökyüzünü de çağrıştırır, evlerimizin duvarlarında daha sık görmeye başlayacağımız bu renk doğru uygulandığında harika sonuçlar veriyor. Sizde bu yıl gerçek bir değişiklik arıyorsanız mavinin koyu tonlarına bir şans verin deriz.

3. Koyu ve Açık Gri

Son yıllarda daha fazla popüler olmaya başlayan gri rengini farklı renk tonlarında bu yıl daha sık göreceğiz gibi duruyor. Daha önceleri pozitif bir enerjisi olmaması nedeni ile uzak durulan gri rengi odada yarattığı başarılı atmosferle gözde renklerimizden biri olmayı başardı.

4. Açık Tonlar

Farklı baskın tonların popüler olmaya başlaması her zaman tercih ettiğimiz açık tonların da kaybolması anlamına gelmiyor, yine 2020 yılında birçok mekanda görmeye devam edeceğimiz açık tonda renkler ışığı güzel yansıtması ile aydınlık ve ferah bir görünüm elde etmemizi sağlıyor. Yemyeşil bitkilerle donatılmış açık tonlarda boyanan bu odayla sizi başbaşa bırakıyoruz.

Evinizi renklendirirken evimizin ya da ofisimizin karakterini belirleyen en önemli unsurlardan biri de tavandır, tavan boyası ve renk seçimi hakkında hazırladığımız tavan boyası renkleri yazımıza mutlaka göz atın deriz.

Kaliteli badana boya hizmeti almak, ve boyacı aramaktan usandıysanız, anasayfamızdan hemen teklif alabilirsiniz.

Back to Blog