Mutlu Müşteriler

Kolayboya boya badana hizmetinden faydalanan mutlu müşterilerimiz arasına katılın.a

Müşterilerimizin Bizi Mutlu Eden Yorumları

Siz de boya badana hizmetini kolayboyadan alın mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

İşim gereği birçok boya ustası ile çalıştım. Kolayboya güven veren kurumsal yaklaşımı ile boya badana hizmetini farklılaştırıyor.
Hale Akdemir Şener - Mimar
Kolay boya evimi boyattıktan sonra evimden aldığım keyif arttı. Hayattaki mutlulukta renklerin büyük etkisi olduğuna inanıyorum.
Melike Tufanyazıcı Özdemir - Yönetici
Evimi boyatırken benim için en önemli konu evime kimin girip çıkacağı. Kolayboya profesyonel yaklaşımı ile bana bu güveni vermeyi başardı.
Deniz Naz Öztürk - Ev Hanımı

%100 Müşteri Memnuniyeti

Beğenilmeyen boya badana işlerini tekrar yapıyoruz.

Boya badana hizmeti hem uzman boyacının bulunması hem de hizmetin uygun fiyatlı olarak alınması yönünden oldukça sancılı bir sürece dönüşebilir. Özellikle sabit ve şeffaf bir fiyat politikası bulmanın bi’ hayli zor olduğu boyacılık alanında Kolay Boya tüm bu süreçleri sizin için kolaylaştırır. Kolay Boya, eleme sürecinden geçirilmiş alanında uzman boyacıları bünyesinde bulundurur ve şeffaf fiyat politikası ile istenmeyen sürpriz masraflardan korunmanızı sağlar. Bu sayede, baştan sona sancılı bir süreç olan boya badana daha kolay, hızlı ve uygun fiyatlı hale gelmiş olur.

Kolay Boya olarak amacımız, alanındaki en iyi boyacıları, ev ve işyerleri için boya badana ihtiyacı duyan müşterilerimizle uygun fiyatlı bir şekilde buluşturmaktır. Bu hizmeti verirken müşterilerimizin aldıkları hizmetin her aşamasında memnun olmalarını hedefliyoruz. Bu nedenle de müşterilerimizden gelen tüm öneri ve şikayetleri dikkatle dinliyor, süreçlerimizi özenle inşa ediyoruz. Tüm hizmeti baştan sona memnuniyet garantisi ile sunuyor, beğenilmeyen işlerin tekrar yapılmasını ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Hemen Teklif Alın

Uzman ekiplerimiz sizinle iletişime geçsin.