Kurumsal Boya Badana Hizmeti

Ofisinizin ve işyerinizin ihtiyacına yönelik a'dan z'ye boya badana hizmeti için teklif alın, tüm işi biz üstlenelim. Kurumsal boya firmaları aramaktan kurtulun.

İş Yerleri İçin Kurumsal Boyacı Çözümü

İş yerlerinizin yenilenmesi sürecinde tüm boya badana süreçleri ile biz uğraşalım siz işinize odaklanın.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile ofisiniz için tüm ihtiyaçları birlikte belirliyor ve proje başlamadan teklif ve teklif içeriklerini sizinle paylaşıyoruz.

Sigortalı Çalışan

Kurumsal boyacı firması olarak özel eğitimli uzman boyacı kadromuzu çalışma sürecinde sigortalıyor bu sayede hem uzmanlarımızı hem de sizi koruyoruz.

%100 Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyor ve memnun olunmaması durumunda projeyi çözüm ulaştırana kadar çalışıyoruz. Üstelik proje tamamlanmadan ödeme almıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Ofis boya hizmetimiz sizlerin ihtiyacına göre şekilleniyor.

Keşif Hizmeti

Öncelikle ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz alanı ve boyanacak yüzeylerin detaylarını sizden dinliyor daha sonra ücretsiz olarak uzman kadromuz ile detaylı keşif yapıyoruz. Bu sayede boya uygulanacak yüzeylerin ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Uzman Kadro

Keşif tamamlandıktan sonra size fiyat teklifimizi iletiyor ve boyanın uygulanacağı zaman konusunda anlaşıyoruz. Boya zamanı geldiğinde özel eğitimli ve sigortalı boyacı ekibimiz ile daha önce anlaşıldığı şekilde hizmeti tamamlıyoruz.

Hizmeti Tamamlama ve Ödeme

Hizmet tamamlandıktan sonra memnun olmanız durumunda tamamlanan iş için fatura kesiyoruz ve ödeme gerçekleşiyor. Tüm süreçler hukuki açıdan uygun olarak gerçekleşiyor ve rahat ediyorsunuz.

Hemen Teklif Alın

Sigortalı boyacılar ile faturalı çalışma imkanı

Ofisinizi boyatmak istediğinizde güvenilir ve sigortalı hizmetimiz ile siz işinize odaklanırken biz anahtar teslim ofis boyama hizmetini sizlere sunuyoruz. Ücretsiz keşif sonrası özel eğitimli ve sigortalı ustalarımız belirlediğiniz gün ve saatte işlemi tamamlıyor ve %100 memnuniyet garantisi ile çalışıyoruz. Ayrıca ödemeyi hizmet tamamlandıktan sonra fatura ile gerçekleştirme imkanı da sunuyoruz. Tek yapmanız gereken teklif formunu doldurmak, daha sonra uzman kadromuz işin planlanması için sizinle iletişime geçecek. İşte bu kadar basit!

Hemen Teklif Alın

Uzman ekiplerimiz sizinle iletişime geçsin.