Telefon

+90 532 626 1388

Kolay Boya

Sık Sorulan Sorular

Kolay Boya markası 10 yılı aşkın süredir İstanbul'un tüm semtlerine hizmet veren kurumsal , profesyonel ve yenilikçi bakış açısına sahip boya badana markasıdır.

Boya tercihi su bazlı yöndeyse o zaman zaten tek kat bir boya ile kapatma işlemi yapamazsınız dolayısıyla burada tek kat boyanın mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca boyama işlemlerimiz şeffaf bir şekilde yapıldığı içinde süreci yakından takip edebilmektesiniz . kolayboya.com maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen kurumsal bir markadır ..

“1 Günde Boya Badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamalarına sık sık rastlıyorsunuzdur. kolayboya.com olarak daire veya iş yerlerinizi 1 günde boyama hizmetini almanızı garanti edebiliriz. Ev Boya Badana öncesi çoğu daire veya iş yerlerinde alçı tamiri gibi vb astar uygulama işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

Hayır hiçbir şekilde siz kahvaltı vermekle yükümlü değilsiniz. Firma çalışanlarımız sabah kahvaltısını dışarıda yapmaktadırlar. Öğle yemeğini 🥙 firmamız tarafından gönderilir. Müşteri insiyatif kullanıp ustalara yemek vermek isterse ikramda bulunabilir ..

Call Now Button
× Whatsapp