Boyacı Ustası Hizmetimiz

Uzman boyacı kadrosu ile anahtar teslim boya badana hizmeti.

Güvenilir Uzman Kadro

Özel eğitimli güvenilir uzman boyacılar ile evinizi en iyi şekilde boyuyor ve söz verdiğimiz tarihte işi teslim ediyoruz. Bundan sonra usta bekleme derdine son.

%100 Memnuniyet Garantisi

Bu hizmeti verirken müşterilerimizin aldıkları hizmetin her aşamasında memnun olmalarını hedefliyoruz. Bu nedenle %100 memnuniyet garantisi ile çalışıyoruz.

Boya Derdi Yok

Seçtiğiniz marka ve renkte boya ile evinizi boyuyoruz bu sayede sizi hangi tür, hangi renk, hangi marka gibi sorulardan kurtarıyoruz. Dilediğiniz renk ve markada boyayı sizin için getiriyoruz.

Güvenilir Ellerdesiniz

Müşterilerimizin bizim hakkımızda ne söylediklerine göz atın.

İşim gereği birçok boya ustası ile çalıştım. Kolayboya güven veren kurumsal yaklaşımı ile boya badana hizmetini farklılaştırıyor.
Hale Akdemir Şener - Mimar
Kolay boya evimi boyattıktan sonra evimden aldığım keyif arttı. Hayattaki mutlulukta renklerin büyük etkisi olduğuna inanıyorum.
Melike Tufanyazıcı Özdemir - Yönetici
Evimi boyatırken benim için en önemli konu evime kimin girip çıkacağı. Kolayboya profesyonel yaklaşımı ile bana bu güveni vermeyi başardı.
Deniz Naz Öztürk - Ev Hanımı

Boyacı Seçim Süreçlerimiz

Uzman boyacılarımızı özenle seçiyor, sürekli kontrol etmeye devam ediyoruz.

Eleme Süreci

Usta boyacı alımlarımızda tüm özgeçmişlerini detaylı şekilde inceliyor ve resmi kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Kimlik Doğrulama

Kimlik ve benzeri tüm resmi belgeler detayla incelenerek kontrol ediliyor.

Müşteri Geri Bildirimi

Müşterilerimizden hizmet sonrası aldığımız geri bildirim ve memnuniyet anketleri ile boyacı ustalarımızın performanslarını takip ediyoruz.

Düzenli Eğitimler

Hem işe giriş aşamasında hem de sonraki süreçte düzenli olarak eğitimler vererek boyacı ustalarımızın kalite standartlarını korumalarına yardımcı oluyoruz.

Kolay Boya Boyacı Hizmeti

Boya badana hizmeti hem uzman boyacının bulunması hem de hizmetin uygun fiyatlı olarak alınması yönünden oldukça sancılı bir sürece dönüşebilir. Özellikle sabit ve şeffaf bir fiyat politikası bulmanın bi’ hayli zor olduğu boyacılık alanında Kolay Boya tüm bu süreçleri sizin için kolaylaştırır. Kolay Boya, eleme sürecinden geçirilmiş alanında uzman boyacıları bünyesinde bulundurur ve şeffaf fiyat politikası ile istenmeyen sürpriz masraflardan korunmanızı sağlar. Bu sayede, baştan sona sancılı bir süreç olan boya badana daha kolay, hızlı ve uygun fiyatlı hale gelmiş olur. Güvenilir boyacı kadrosu ile anahtar teslim boyacı hizmeti Kolay Boya’da. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile ihtiyaçları belirliyor ve hiçbir sürpriz maliyet olmadan evinizi boyuyoruz. Özel eğitimden geçen boyacı ustalarımız anlaştığımız tarihte evinizi dilediğiniz gibi boyuyor, üstelik %100 memnuniyet garantisi ile. Dilerseniz anahtar teslim hizmetimizden faydalanarak seçtiğiniz marka boyalar ile işlemi gerçekleştiriyorm ve ücreti boyacı hizmeti tamamlandıktan sonra ödüyorsunuz.

Hemen Teklif Alın

Uzman ekiplerimiz sizinle iletişime geçsin.