Boya uygulaması

SİZLER İÇİN BİZLERE SIK SORULAN SORULARI DERLEDİK ..

1 – 1 Günde Boya Badana Mümkün mü ?

Eşyalı mekanlar ya da metre kare alanında geniş dairelerin aynı gönde iş teslimatı alabilmesi aşamalarında yaptığımız çalışmalar neticesinde bu artık mümkün hale gelmiştir. Möbleli dairelerin aynı gün içerisinde teslim edilmemesinden kaynaklı stresten mütevellit kişiler iş ertelemelerine gidiyor ve bu bir soruna neden olmaktaydı! Sadece bir tüketici ve diğerlerinin bir tekrari olmadığımızı vurgulamak açısından sektöre 1GÜNDEBOYA® uygulamasını kazandırdık çokta güzel oldu

1 Günde Boya Badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamalarına sık sık rastlıyorsunuzdur. 1gündeboya.com.tr olarak Bu tarz alanlarda kurumsal markamızın alan adını izinsiz olarak yazdıklarını da belirtmeden geçmeyelim ! “ 1 Günde Boya ” kurumsal tescili markamızdır. Firmamızın markası ve ismini kendine reklam edinmiş kişiler ile her hangi bir bağlantımız yoktur. Marka tescil belgemiz sayfamızda yer almaktadır..

Boyacı ekipleriFirmamızın ismini izinsiz kullanan bu kişi ve firmalara aldanıp mağdur olmayınız. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır. Bizler için ise en doğru hizmet ve memnuniyet ön plandadır.

2 – Bir Günde Boya Nedir ?

1 Günde Boya Nedir denildiğinde, Sektörde Profesyonel  Boyacı Ustaları’nı sistemlerimizin bünyesine Toplayıp 1 GündeBoya Uygulamasına start verdik. 1 Günde Boya hizmetine Başta İstanbul Anadolu Yakasında icra eden ekiplerimiz, Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda İstanbul’da toplamda 4 Ekip 16 Profesyonel işin ehli Boya badana ustaları ile hizmet vermektedir.

1 Günde Boya Tüm istanbul’da hizmetlerine hız kesmeden Devam ediyor.

Türkiye’nin başta büyük şehirleri olmak üzere buralardan gelen istek ve taleplere cevap vererek bu alanlarda bulunan en iyi sayılabilecek ekipler düzeyinde anlaşmalar sağlayarak hizmetlerimize yeni ivmeler katmaktayız. Sosyal medya alanlarında bizleri görüp nitelikli hizmetler verdiğini belirten ekipler bulunmaktadır. Ve bizlerle temas sağlayarak bu sistemde yer almak istiyoruz yaklaşımlarına kayıtsız kalmıyoruz

Tüm Boyacı ustalarımız Sertifikalı olup En az 15 Yıllık Boya badana tecrübeleri vardır. Artık Günlerce Eş Dost veya İnternette, boyacı arıyorum, Temiz boyacı, titiz boyacı, Boya badana ustası ihtiyacım var sorununuza profesyonel bir yaklaşım ile çözüm buluyor. Tek yapmanız bizimle İletişime geçip Zamanın Tadını Çıkarmak. Profesyonel Uzman Ekibimiz Sizinle Her türlü sorunuza çözüm odaklı yaklaşımda bulunup işinizi En temiz En hızlı Şekilde Sonuca Ulaştırır. Lütfen 1 günde boya uygulaması nasıl yapılır? tıklayınız sayfamıza göz atmayı unutmayın.

1Günde boya’da acemi veya yevmiyeci günübirlik boyacı ustası yoktur.Boya fiyatı

3 – Merak Edilen Bir Soru; Tek Kat Boya Uygulaması Mı Yapılıyor ?

Boya tercihi ister subazlı ister yağlı boya olsun duvar yüzeyinde ki kirlilik veya tahribatların macunlama yerleri belli etme nedenli tek kat boya uygulaması söz konusu değildir !  duvar yüzeylerine tek kat bir boya yapıldığı nda uzun süreli duvarların kuru kaldığı açısından boyayı kendine çekiyor ve duvarlarda dalgalanmalar meydana gelmektedir ! Ayrıca boyama işlemlerimiz şeffaf bir şekilde yapıldığı içinde süreci yakından takip edebilirsiniz. Eğer mekanda bulunamıyorsanız o zaman talep etmeniz halinde sizin için resimler çekebilir ve belirttiğiniz whatsApp hesabına gönderebiliriz.

4 – Evimi Boyatmaya Karar Verdim Ne Yapmam Gerekiyor ?

Sistemlerimizden hizmet almak son derece rahat ve bir o kadar kolaydır kişileri gereksiz uğraşlara maruz bırakmadan almak fiyatlandırma ve tecrübemiz ile hemen sonuçlar alabiliyoruz. Yetkili ustalarımızdan, Fiyat konusunda bekleme olmadan anlık olarak online teklif almak için yapmanız gereken sadece bir kaç resim göndermek. Prensipte anlaşmaya varılan müşterilerimize  keşif  yapılmaktadır. Kampanyalı fiyatlarımıza villa, düblex, Renkli dairelerin beyaz’a boyanması, uzun  zaman boyanmamış her tarafı boya kabarmaları mevcut daireleri kapsamıyor. Bu tarzdaki daireler için bizimle irtibata geçin.!

Boya hizmeti Evinizi boyatmaya karar verdiyseniz o zaman yapmanız gereken bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek ve mekân hakkında bilgi alabilmemiz için keşif talebinde bulunmanız. Keşif neticesinde boyama hizmeti için size teklifimiz sunulacaktır. Ayrıca keşif işlemi neticesinde başlanacak tarih ve sonlanacak tarihte size doğrudan söylenebilecektir.

5 – Evi Nasıl Teslim Alıp Nasıl Bırakıyorsunuz ?

Genelde insanların evini boyatma konusu açıldığında kafasından geçen evlerindeki dağınıklık olacaktır. Çünkü boya yapmak aynı zamanda eşyalarında yerinden kaldırılarak istiflenmesi anlamına gelmektedir. Sistemlerimiz sizin için bunu sorun olmaktan çıkarıyor.

İç mekan boyatma konusunda en iyi ekipleri bünyesine katan firmamız, Ekiplerimiz evinizi toplama ve ağır mobilyaları yerleştirme hususunda size yardımcı olacaktırlar. Evi toplama korkusu ile birçok ev sahibi evini boyatmaktan kaçınmakta ve yıllarca ertelemektedir. Biz ise bu konuyu evinizi 1Gün gibi kısa bir sürede boyama yöntemiyle çözüyoruz. Aynı gün başlayıp bitirerek size hemen yerleşme imkânı sunuyoruz.

Evinizin boya badanası yapılırken size sadece bi köşede oturup keyifle kahvenizi içmek kalır.
İstanbul’u Avrupa Standartlarında ViP hizmeti kapsamında 1Günde Boya Uygulaması ile Tanıştıran Kuruluş Olma Özelliğini Taşıyoruz. Özellikle eşyalı mekanlarda kişileri fazla bunaltmadan aynı gün içerisinde iş teslim almalarını sağlayan sistemleri icra ettik ve sektöre kazandırdık. İsmimiz yani kurumsal markamızın 1GÜNDEBOYA® olması bu alan ile özleştiğimizi gösterir.

6 – Ustalara Kahvaltıyı Biz Mi Veriyoruz ?

Hayır hiçbir şekilde siz kahvaltı vermekle yükümlü değilsiniz. Sistemlerimizde yer alan ustalarımız sabah kahvaltısını dışarıda yapmaktadırlar. Öğle yemeği müşterinin insiyatifine bırakılır, Müşterinin ustalara yemek verme zorunluluğu yoktur. Lakin 27 yıllık mesleki hayatımızda bizleri tanıyan kişilerin samimiyetine istinaden ustalara öğle yemeğini verme teklifini kendilerini kırmamak açısından kabul ettiğimiz durumlar olabilmektedir ‍♂️

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alarak sizleri ziyaret ediyoruz. Ayrıca günün her saatinde ücretsiz olarak keşif yapmaktayız.Tecrübeli boyacı ustaları
7 – Daire ve İş Yerlerinizi Nasıl  Boyuyoruz?

Keşif ve onay sırasında boya renginizi seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat vb işler mevcut ise Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler göstermektedir. Keşif sırasında boya rengini ve hizmet günü onaylanmaktadır. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelerek boya ve tadilat işlerine başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde kesinlikle bulunmuyoruz. Aynı gün içerisinde iş teslimatı yapıldığından dolayı ödemeler işin kontrolünden sonra yapılmaktadır. Lakin villa tarzı ya da metrajı daha fazla alanların birkaç gün lük çalışmaları işin boyutuna bağlı olarak bir ödeme planı çıkarılabilir.

Her ihtimale karşı boya damlaması vb eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip hizmeti veya işi sizlere teslim ediyoruz.. Çalışma esnasında düzenli titiz bir yaklaşım içerisinde mekanda bir damla boya veya toz bile gelmeyecek düzeyde hassasiyet içerisinde çalışmalar yapılmaktadır.

8 – Yüksek kalitedeki hizmeti makul fiyatlarda alabilir miyim ?

Boya hizmetiTamamen nitelikli ve kaliteli çalışmaların yüksek ücretlere denk geldiği bilinç altında olsa bile bizler gibi işini zanaatını layıkıyla yerine getirenlerin sistemlerinden de temin edebilirsiniz ✔️ Belirli aralıklarla boya markaları ile yaptığımız anlaşmalar  çerçevesinde sağladığımız indirimler açısından makul düzeyde kampanyalar yapabilmekteyiz.

Boya Badana Fiyatları ” mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemekteyiz. En önemli bir ilkemiz ise Müşteri Memnuniyeti ve seçim sürecini olumlu kılmaktır.

9 – Kullanılan Boya Markaları Nelerdir ?

Uygulamalarımızda boya marka sınırlaması bulunmuyor! Nihai itibari ile mekanda yapılacak çalışmalar ve uygulamada kullanılacak malzemelerin hesaplanması yapılarak fiyat teklifi oluşturmaktadır. İstekler ve tercihler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Ancak Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi farklı markaları kullanmaktayız. Ancak en önemlisi ekonomik markaları ve müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda sonuçlandırmaktayız.

10 – Keşif Hizmetiniz Ücretlimi ?

Mekan renklendirme ya da boya yenileme hizmetlerinde prensipte anlaşmaya varılan tüm kişilere ücretsiz keşifler düzenliyoruz. Lakin bazı zamanlarda sadece fiyatı öğrenebilmek ya da acaba bunun ücreti nedir diye bir keşif çağrıldığında bizler için büyük bir zaman kaybı Ve bu amaç için harcadığımız belirli bir bütçeye neden olmaktadır. Malumunuz günümüz Türkiyesinde 1 litre yakıtın 40 TL vs olduğu alanda bunu göz önünde bulundurmakta yarar vardır. Bu yaklaşım bizler keşiften kaçıyoruz gibi bir algı yaratmamalıdır! Sadece az önceki yazımız da belirttiğimiz gibi sadece merak duygusunu gidermek için keşif talep edenlere yönelik bir açıklamadır ☝️ Bu hizmetten faydalanmak ve evini renklendirmek isteyenler zaten mekanda bir anlaşma ve uzlaşma ile sonuçlanıyor ✔️ Bu açıdan ustayı adrese çağırmadan önce mutlaka kendilerinden bir tahmini ön fiyatlandırma almayı ihmal etmeyin .

11 – Kaç Kişilik Ekiple Geliyorsunuz ?

Daire ve İş yerlerinizin metre kare veya büyüklüğüne göre bu sayı değişiklik göstermektedir. Ancak standart büyüklükteki bir daireyi 3-4 kişilik bir ekiple 1 günde tamamlayıp teslim edebiliyoruz. Boya uygulama alanın büyüklüğü ve bizlerden istenilen iş düzeyine göre usta sayısı ayarlaması yapılır. Örneğin, 1 + 1 dairenin boyama aşaması için iki usta yeterli iken, 3 + 1 daire boya yenileme çalışmaları en az üç usta ile yapılmalıdır. Villa gibi daha geniş mekanların boya yenileme aşamalarında ise bu sayı dört ya da beşe bile çıkardığımız olabilmektedir.

Ev Boya ustaları

12 – Yapılan Boyanın Garantisi Varmı ?

Çalışmalarımızın tümü uzman boya ekiplerince gerçekleştirildiğinden dolayı iş teslimatı yapılmadan en az iki defa kontrol edilir buna istinaden müşteriye sunum yapılır. Bazı zamanlarda ise uygulamanın her safhasını müşteri gözlemlediğinden dolayı bu alanda ne kadar uğraş ve emek sarf ettiğimizi kendileri bile dile getirmektedirler. sosyal medya referanslarımıza bakıldığında bizleri tercih eden kişilerin genellikle gelir seviyesinin iyi olduğu kitlenin olduğu hemen anlaşılabilmektedir. Uygulama ve hizmet hataları olmasından dolayı meydana gelen bozulmalara tarafımızca müdahale edilmektedir. Ancak kullanıcı tarafından gerçekleşen hata ve deformasyonlar garanti dışıdır.

13 – Boyacı ustası ödemeleri nasıl yapılır?

Sistemlerimiz %9o oran ile aynı gün içerisinde iş teslimatı yapıldığından dolayı ödeme aşamaları mekanı kontrol ettikten sonra yani işinizi teslim aldıktan sonraki aşamada EFT havale veya elden yapabilirsiniz. Hizmet sektörü genellikle ödemelerini işin teslimatından sonra almaya yönelik olarak yapar ve bu beklentiye girer. Dolayısıyla bazen işi teslim noktasında kapıyı Çekin ben daha sonra ödeyeceğim gibi durumlar karşısında ekipler zor durumda kalmaktadır !

Boyacı ekibi14 – İşin teslimatında ödemeyi daha sonra yapabilir miyim ?

Az önce belirttiğimiz gibi ekipler ve muhasebe arasındaki anlaşma işini teslim ettikten sonra ödemeni al ve merkeze geri dön şeklindedir. Dolayısıyla ekibin bu tutumu karşısında anlayış göstermenizi umut ediyoruz. Nihal itibari ile internet üzerinden hizmet sunduğumuzdan dolayı bazen kişiyi görmüyor ya da mekan sahibinin kim olduğunu bile bilmiyoruz., Bu açıdan kendimizi de garantiye alabilmek açısından “İşini teslim al ödemeni öyle yap” sistemini benimsiyoruz. Sistemlerimizde açık hesap ya da daha sonra öderim gibi kural geçerli değildir ! Bu anlamda lütfen bu konuda ısrarcı olmayın ve işinizi teslim aldıktan sonra ödemenizi oradaki yetkili ustalarımıza ya da bizlere göndermenizdir.

Bu yazı metni tamamen bilgilendirme mahiyetinde yazılmıştır bazen istisnai mücbir olabilecek durumlar karşısında anlayış gösterdiğimiz oluyor ✋ sistemlerimizden hizmet almak için haftanın yedi günü bizlerle temas sağlayabilir ve kıymetli görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler;

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

Beykoz boya ustası, Beykoz Boyacı Ustası, Beykoz boya badana,Kozyatağı boyacı ustası, Kozyatağı boya badana ustası,  Kayışdağı boyacı ustası, Acarlar boyacı,Küçükbakkalköy badana boya, Beşiktaş boyacı ustası, Beşiktaş Boyacı,  Sarıyer civarı badana ustası, Sarıyer Boya Badana Ustası, Sarıyer ev boyama ustası, Göztepe boya badana ustası, Koşuyolu boyacı ustası, Maltepe boyacı, Maltepe boyacı ustası, Maltepe Boya Badana Ustası,Tuzla boyacı ustası, Tuzla boya ustası, Tuzla boya badana ustası, Çekmeköy boyacı,Çekmeköy Boya Badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası,  Samandıra boyacı ustası, Samandıra boya ustası,Sancaktepe boyacı, Sancaktepe Boya Badana Ustası, Ümraniye Boyacı,Ümraniye Boyacı Ustası, Sarıgazi Boya ustası,Sultanbeyli Boya Badana Ustası,

Boyacı Ustası Ekibi, Boyacı Ataşehir, Ataşehir Badana Ustası, Ataşehir profesyonel boyacı, Ataşehir boyacı, Ataşehir plaza boyacı, Ataşehir Rezidans boyacı ustası, Ankara Boyacı, Bostancı boyacı, Bostancı Boyacı Ustası, Sahrayicedit boyacı ustası, Sahrayıcedit boya badana ustası, Caddebostan boyacı ustası, Erenköy Boya Badana, Erenköy Boyacı, Erenköy boyacı ustası, İçerenköy boya badana, Kadıköy Boyacı Ustası, Kozyatağı boyacı ustası, Kozyatağı boya badana ustası, Acıbadem boyacı,  Acıbadem Boya Ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Fenerbahçe boyacı ustası,Feneryolu boyacı ustası, Fikirtepe boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası, Pendik Civarı Boyacı Ustası, İstanbul pendik Boyacı Ustası, kurtköy boya ustası, Kurtköy Boyacı Ustası, Kurtköy Boya Badana Ustası,

Sarıyer boyacı ustası, Zekeriyaköy boyacı, Anadoluhisarı boyacı ustası, İstinye boyacı ustası, Anadoluhisarı boyacı ustası,  Üsküdar Kaliteli Boyacı Ustası, Ortaköy boyacı ustası, Levent boyacı ustası, Nispetiye boyacı ustası, Rumelihisarı boyacı ustası, Baltalimanı boyacı ustası, Emirgan boyacı ustası, Tarabya boyacı ustası, Beykoz villa boyacı ustası, Üsküdar Boyacı Ustası, Boyacı fiyatları, 2023 Boyacı Ustası Fiyatları,  En iyi boyacı ustası, Kaliteli Boyacı Ustası,Boyacı ustası, 1GÜNDE BOYAKartal boyacı, Kartal Boyacı Ustası, Boyacı ustası, Filli boya, boyacı ekibi, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, Profesyonel boyacı ekibi, istanbul boya badana, Boya ustası, Kaliteli Boyacı Ustası, Boyacı Ustası, Boya badana, Boyacı, İstanbul boyacı fiyatları,  Eşyalı ev boyama,  İstanbul Ev Boyacı Ustası, Jotun boya ustasıMarshall Ustam Burada & Boyacı Ekibi, Polisan Boya Renk Kartelası,  Dyo Boya Renk Kartelası, Tecrübeli Boya Badana Ustası,

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
info@pratikboya.com
İletişim Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | WEB TASARIM - SEO : BASER WEB |

Call Now Button
× Whatsapp