SİZLER İÇİN BİZLERE SIK SORULAN SORULARI DERLEDİK ..

1 – 1 Günde Boya Badana Mümkün mü ?

1 Günde Boya Badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamalarına sık sık rastlıyorsunuzdur. 1gündeboya.com.tr olarak daire veya iş yerlerinizi 1 günde boyama hizmetini sizlere  garanti edebiliriz. Boya Badana öncesi çoğu daire veya iş yerlerinde alçı tamiri gibi vb astar uygulama işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

1 Günde Boya ” kurumsal tescili markamızdır. Firmamızın markası ve ismini kendine reklam edinmiş kişiler ile her hangi bir bağlantımız yoktur. Marka tescil belgemiz sayfamızda yer almaktadır..

Boyacı ekipleriFirmamızın ismini izinsiz kullanan bu kişi ve firmalara aldanıp mağdur olmayınız. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır. Bizler için ise en doğru hizmet ve memnuniyet ön plandadır.

2 – Bir Günde Boya Nedir ?

1 Günde Boya Nedir Denildiğinde, Sektörde Profesyonel  Boyacı Ustaları’nı Bünyesinde Toplayıp 1 Günde  Boya Uygulamasına start verdik. 1 Günde Boya hizmetine Başta İstanbul Anadolu Yakasında icra eden firmamız, Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda İstanbul’da toplamda 5 Ekip 20 Profesyonel işin ehli Boya badana ustaları ile hizmet vermektedir.

1 Günde Boya Tüm istanbul’da hizmetlerine hız kesmeden Devam ediyor.

Tüm Boyacı ustalarımız Sertifikalı olup En az 15 Yıllık Boya badana tecrübeleri vardır. Artık Günlerce Eş Dost veya İnternette, boyacı arıyorum, Temiz boyacı, titiz boyacı, Boya badana ustası ihtiyacım var sorununuza profesyonel bir yaklaşım ile çözüm buluyor.

Tek yapmanız bizimle İletişime geçip Zamanın Tadını Çıkarmak. Profesyonel Uzman Ekibimiz Sizinle Her türlü sorunuza çözüm odaklı yaklaşımda bulunup işinizi En temiz En hızlı Şekilde Sonuca Ulaştırır. Lütfen 1 günde boya uygulaması nasıl yapılır? tıklayınız sayfamıza göz atmayı unutmayın.

1Günde boya’da niteliksiz yabancı uyruklu yevmiyeci günü birlik boyacı ustası yoktur.Boya fiyatı

3 – Merak Edilen Bir Soru; Tek Kat Boya Uygulaması Mı Yapılıyor ?

Boya tercihi su bazlı yöndeyse o zaman zaten tek kat bir boya ile kapatma işlemi yapamazsınız dolayısıyla burada tek kat boyanın mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca boyama işlemlerimiz şeffaf bir şekilde yapıldığı içinde süreci yakından takip edebilirsiniz. Eğer mekanda bulunamıyorsanız o zaman talep etmeniz halinde sizin için resimler çekebilir ve belirttiğiniz whatsApp hesabına gönderebiliriz.

4 – Evimi Boyatmaya Karar Verdim Ne Yapmam Gerekiyor ?

Yetkili ustalarımızdan, Fiyat konusunda bekleme olmadan anlık olarak online teklif almak için yapmanız gereken sadece bir kaç resim göndermek.
Prensipte anlaşmaya varılan müşterilerimize  keşif  yapılmaktadır. Kampanyalı fiyatlarımıza villa, düblex, Renkli dairelerin beyaz’a boyanması, uzun  zaman boyanmamış  her tarafı boya kabarmaları mevcut daireleri kapsamıyor. Bu tarzdaki daireler için bizimle irtibata geçin.!

Boya hizmeti Evinizi boyatmaya karar verdiyseniz o zaman yapmanız gereken bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek ve mekân hakkında bilgi alabilmemiz için keşif talebinde bulunmanız. Keşif neticesinde boyama hizmeti için size teklifimiz sunulacaktır. Ayrıca keşif işlemi neticesinde başlanacak tarih ve sonlanacak tarihte size doğrudan söylenebilecektir.

5 – Evi Nasıl Teslim Alıp Nasıl Bırakıyorsunuz ?

Genelde insanların evini boyatma konusu açıldığında kafasından geçen evlerindeki dağınıklık olacaktır. Çünkü boya yapmak aynı zamanda eşyalarında yerinden kaldırılarak istiflenmesi anlamına gelmektedir. Firmamız sizin için bunu sorun olmaktan çıkarıyor.

Ev boyatma konusunda en iyi ekipleri bünyesine katan firmamız, Ekiplerimiz evinizi toplama ve ağır mobilyaları yerleştirme hususunda size yardımcı olacaktırlar. Evi toplama korkusu ile birçok ev sahibi evini boyatmaktan kaçınmakta ve yıllarca ertelemektedir. Biz ise bu konuyu evinizi 1Gün gibi kısa bir sürede boyama yöntemiyle çözüyoruz. Aynı gün başlayıp bitirerek size hemen yerleşme imkânı sunuyoruz.

Evinizin boya badanası yapılırken size sadece bi köşede oturup keyifle kahvenizi içmek kalır.
İstanbul’u Avrupa Standartlarında ViP hizmeti kapsamında 1Günde Boya
Uygulaması ile Tanıştıran Kuruluş.

6 – Ustalara Kahvaltıyı Biz Mi Veriyoruz ?

Hayır hiçbir şekilde siz kahvaltı vermekle yükümlü değilsiniz. Firma çalışanlarımız sabah kahvaltısını dışarıda yapmaktadırlar. Öğle yemeği müşterinin insiyatifine bırakılır, Müşterinin ustalara yemek verme zorunluluğu yoktur.

7 – Daire ve İş Yerlerinizi Nasıl Boyuyoruz?

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alarak sizleri ziyaret ediyoruz. Ayrıca günün her saatinde ücretsiz olarak keşif yapmaktayız.Tecrübeli boyacı ustaları

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir: 0 532 626 1388

Keşif ve onay sırasında boya renginizi seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat vb işler mevcut ise Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler göstermektedir. Keşif sırasında boya rengini ve hizmet günü onaylanmaktadır. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelerek boya ve tadilat işlerine başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde kesinlikle bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlaması vb eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip hizmeti veya işi sizlere teslim ediyoruz..

8 – Boya Badana Fiyatlarınız Neden Bu Kadar Uygun ?

Boya hizmetiBoya Badana Fiyatları ” mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemekteyiz. En önemli bir ilkemiz ise Müşteri Memnuniyeti ve seçim sürecini olumlu kılmaktır.

9 – Kullanılan Boya Markaları Nelerdir ?

İstekler ve tercihler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Ancak Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi farklı markaları kullanmaktayız. Ancak en önemlisi ekonomik markaları ve müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda sonuçlandırmaktayız.

10 – Keşif Hizmetiniz Ücretlimi ?

Telefon vb iletişim araçlarıyla anlaşma sağlandığında sizlerden her hangi bir ücret talep etmeden keşif hizmetini sağlamaktayız

11 – Kaç Kişilik Ekiple Geliyorsunuz ?

Daire ve İş yerlerinizin metre kare veya büyüklüğüne göre bu sayı değişiklik göstermektedir. Ancak standart büyüklükteki bir daireyi 3-4 kişilik bir ekiple 1 günde tamamlayıp teslim edebiliyoruz.

12 – Yapılan Boyanın Garantisi Varmı ?

Uygulama ve hizmet hataları olmasından dolayı meydana gelen bozulmalara tarafımızca müdahale edilmektedir. Ancak kullanıcı tarafından gerçekleşen hata ve deformasyonlar garanti dışıdır.

🏷 Etiketler;

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

Beykoz boya ustası, Beykoz Boyacı Ustası, Beykoz boya badana,Kozyatağı boyacı ustası, Kozyatağı boya badana ustası,  Kayışdağı boyacı ustası, Acarlar boyacı,Küçükbakkalköy badana boya, Beşiktaş boyacı ustası, Beşiktaş Boyacı,  Sarıyer civarı badana ustası, Sarıyer Boya Badana Ustası, Sarıyer ev boyama ustası,Göztepe boya badana ustası, Koşuyolu boyacı ustası, Maltepe boyacı, Maltepe boyacı ustası, Maltepe Boya Badana Ustası,Tuzla boyacı ustası, Tuzla boya ustası, Tuzla boya badana ustası, Çekmeköy boyacı,Çekmeköy Boya Badana Ustası, Çekmeköy boyacı ustası,  Samandıra boyacı ustası, Samandıra boya ustası,Sancaktepe boyacı, Sancaktepe Boya Badana Ustası, Ümraniye Boyacı,Ümraniye Boyacı Ustası, Sarıgazi Boya ustası,Sultanbeyli Boya Badana Ustası,

Boyacı Ustası Ekibi, Boyacı Ataşehir, Ataşehir Badana Ustası, Ataşehir profesyonel boyacı, Ataşehir boyacı, Ataşehir plaza boyacı, Ataşehir Rezidans boyacı ustası, Ankara Boyacı, Bostancı boyacı, Bostancı Boyacı Ustası, Sahrayicedit boyacı ustası, Sahrayıcedit boya badana ustası, Caddebostan boyacı ustası, Erenköy Boya Badana, Erenköy Boyacı, Erenköy boyacı ustası, İçerenköy boya badana, Kadıköy Boyacı Ustası, Kozyatağı boyacı ustası, Kozyatağı boya badana ustası, Acıbadem boyacı,  Acıbadem Boya Ustası, Acıbadem Boyacı Ustası, Fenerbahçe boyacı ustası,Feneryolu boyacı ustası, Fikirtepe boyacı ustası, Göztepe boyacı ustası, Pendik Civarı Boyacı Ustası, İstanbul pendik Boyacı Ustası, kurtköy boya ustası, Kurtköy Boyacı Ustası, Kurtköy Boya Badana Ustası,

Sarıyer boyacı ustası, Zekeriyaköy boyacı, Anadoluhisarı boyacı ustası, İstinye boyacı ustası, Anadoluhisarı boyacı ustası,  Üsküdar Kaliteli Boyacı Ustası, Ortaköy boyacı ustası, Levent boyacı ustası, Nispetiye boyacı ustası, Rumelihisarı boyacı ustası, Baltalimanı boyacı ustası, Emirgan boyacı ustası, Tarabya boyacı ustası, Beykoz villa boyacı ustası, Üsküdar Boyacı Ustası, Boyacı fiyatları, 2023 Boyacı Ustası Fiyatları,  En iyi boyacı ustası, Kaliteli Boyacı Ustası,Boyacı ustası, 1GÜNDE BOYAKartal boyacı, Kartal Boyacı Ustası, Boyacı ustası, Filli boya, boyacı ekibi, istanbul boyacı, istanbul boyacı ustası, Profesyonel boyacı ekibi, istanbul boya badana, Boya ustası, Kaliteli Boyacı Ustası, Boyacı Ustası, Boya badana, Boyacı, İstanbul boyacı fiyatları,  Eşyalı ev boyama,  İstanbul Ev Boyacı Ustası, Jotun boya ustasıMarshall Ustam Burada & Boyacı Ekibi, Polisan Boya Renk Kartelası,  Dyo Boya Renk Kartelası, Tecrübeli Boya Badana Ustası,

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
info@pratikboya.com
İletişim Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | WEB TASARIM - SEO : BASER WEB |

Call Now Button
× Whatsapp