2023 Ev Boyası Renkleri

Polisan Boya Renkleri Kataloğu 2021

Geçtiğimiz yıllarda evini ferah gösteren boya rengi arayanlara hitab eden #Polisan boya, Beyaz Düşler Renk Kartelasıile yeni iç cephe renk seçeneklerini kısa bir süre önce müşterilerinin beğenilerine sunma başarısını gösterdi. Katalogda Karizmatik gri, Gizemli bej tarzı oldukça beğenilen renkler bulunmaktadır. Bu sayfamızdaki görseller sizlere fikir versin amaçlı derlenip bir araya getirilmiştir. Buradaki renk kodlarını ya da görselleri baz alıp dekorasyon çalışmalarını yapmayın. Buradaki kastımız web sayfalarındaki görseller kartela renkleri ile uyuşmuyor hususunda dikkat etmeniz içindir.

Polisan en çok tercih edilen boya markaların arasında yer almaktadır. Katalogları içerisinde birçok farklı renk seçeneği bulunur. Bu renkler arasında bazıları sene içinde moda olmuş ve evlerde yaygın bir şekilde kullanılmıştır.

#Polisan boyacı ustası

Trend renkler evlerde yerini almış ve dekorasyonda önemli bir yer tutmuştur. Bu renklerin markada bulunan isimleri yazı içerisinde belirtilmiştir. Yaşam alanlarınızı kendiniz yapmaya karar verdi iseniz bununla alakalı yazı dizimiz bulunmaktadır inceleyebilirsiniz.

Yaşam alanlarınız için boyanın markası ve kalitesi kadar bu uygulamayı yapacak ustanız bir o kadar önem arz ediyor. Boya uygulamalarında en çok yapılan hatalarından biri olarak işi bilmeyen ya da bu işi tamamen Ekiş olarak yapmak isteyen kişilere büyük sorumluluklar veriliyor. Akabinde maalesef bir çok istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kaldıklarını gözlemleyebiliyoruz. Kısacası araba kullanmasını bilmeyen birisine anahtarımızı atıp şunu fark eder misin demeye benziyor 🤔

Boya uygulamalarında Karşılaşabileceğiniz tüm sorunları için bizleri 0 532 626 13 88 nolu numaradan çekinmeden arayabilirsiniz.

Gülen boyanın maharetli ustaları olarak bizlere güvenebilirsiniz.👍🏻 Mekanlar 1GÜNDE BOYA Sistemi ile gün içerisinde boyanır yaklaşık yedi yıl kullanılır.

 

 

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
info@pratikboya.com
İletişim Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | WEB TASARIM - SEO : BASER WEB |

Call Now Button
× Whatsapp