Gebze Boya ekibiKampanya ve koşullar

FIRSAT DETAYLARI,

Türkiye’nin en kaliteli malzemeleri ile boya yenileme veya tadilat işlerinizde talep edilen hizmetler birinci sınıf ve özverili tam da istediğiniz doğrultuda olacaktır. Sistemlerimiz boya üreticileri ile yaptıkları görüşmeler neticesinde belirli bir aralıklar çerçevesinde kampanyalar yapabilmektedir. İndirimli fiyatlar sadece kampanya süreci ve zamanlama aşamaları için geçerli olacaktır. Bu aynı zamanda ekiplerimizi istihdam etmek ve bunun yanı sıra bütçe konusunda kısıtlaması olan kişilere imkan sunmaktır.

1 Günde boya hizmeti kurumsal bir yapılanmadır. Yaklaşık 27 yıllık mesleki hayatımızda on binlerce mekanı renklendirmesi yanı sıra aynı zamanda Türkiye’de ilk defa aynı gün içerisinde iş teslimatı aşamalarında başarı sağlayıp bunu sektörün hizmetine sunmuştur. Bir gün gibi kısa süre içerisinde iş teslimatı alanında tamamen nitelikli ve uzman ekiplerce yerine getirilmektedir. Tarafımızdan uygulaması gerçekleştirilen boya badana Çalışmaları detaylı incelendiğinde üç günlük yapılan çalışmalardan daha özverili ve titiz olarak gerçekleştirildiğimizi gözlemleyebilirsiniz.

En iyi boya ustası ekibi

Eşyalı mekanlar uzman ekipler nezdinde boya uygulaması yapılmalıdır ✔️

Özellikle eşyalı mekanlarda çalışma zorunluluğu karşısında mutlaka ekip desteği bulundurmalısınız. Üç kişilik bir ekip dahilinde mobilyaların zarar görmeden düzenli ve titiz bir şekilde toparlanması sağlanılabilir. Mobilyalı mekanlarda kesinlikle birden fazla Ustanın iş gücüne ihtiyaç bulunmaktadır !

İçi eşya dolu dolapların çekilme aşamasında tek kişiyle yapılmaması gerekiyor! Örneğin, bir yatak odası dolabının 1 metre öne çekilmesi ve arkasındaki duvarın boyanabilmesi için en az iki kişinin yardımına ihtiyaç duyarız. Bu anlamda sorunsuz bir boyacılık adı altında yapmamız gereken işinde iyi kalitede uzman boya ustaları ile hizmet almak olacaktır.

Uygulamalarımızda daima en iyi kalitede malzeme ve profesyonel ekipler bulundururuz

Sistemlerimiz dahilinde mekanların ister ekonomik boya diye adlandırılan plastik boya malzemeleri ya da üst Sekment diye bilinen silikonlu beyaz saten tarzı boya uygulamalarını sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktır. Mekanlarınızın boş veya dolu olmasına bakılmaksızın talepleriniz üzerinde alanda yapılan bir inceleme neticesinde %100 net bir fiyat teklifi sunulabilir. Keşif öncesi her iki tarafında menfaati doğrultusunda bizlere WhatsApp veya Instagram üzerinden mekanın birkaç resmini ya da on saniyelik bir videosunu paylaşmanız ön fiyat almak için yeterli olacaktır.

Prensipte anlaşmaya bağlı olan tüm mekanlar için ücretsiz keşiflerimiz bulunmaktadır

Anlaşma ya da prensipte bir benimseme gibi hissiyatta bulunduğunuz adreslerde tam da belirlediğiniz saatte ücretsiz keşiflerimiz bulunmaktadır. Kişilerden ricamız sadece fiyat belirleme ya da rakam araştırmalarında ilk etapta bir ön fiyat almaları yönündedir ! Nihayeti bari ile günümüzde yüksek enflasyona bağlı mazot fiyatlarının pahalı olması ve trafikte geçireceğimiz birkaç saatlik zaman bizler açısından bir bütçe kaybı ve zahmetli olabiliyor! Malumunuz zanaat emek ile gerçekleştiğinden dolayı bu konuda kişilerin hassasiyet göstereceğinden şüphemiz bulunmuyor ✔️

Boya işi

Kampanya koşul ve şartları

Uygulamalarımız kişilerin talep ve istekleri doğrultusunda fiyatlandırmaktadır. Örneğin bir mekanın boyama aşamalarında bir fiyatlandırma teklifi alındığında sadece yazılı metni nde ve sözsel anlamındaki konuşmaya bağlı gerçekleşir. Yazılı metin’de veya bizlerle sosyal medya WhatsApp gibi alanlar üzerinde belirtilmeyen alanların daha sonraki eklemesinde ilave fiyatlar talep edilebilir. Bazı zamanlarda istisnai bile olsa kişilerin biz ustayla anlaştık bunu karşısında kapı pencere balkon ya da ilave işlerinin yapımını istemektedirler ! Oysa her iki tarafında konuşmasına dayalı anlaşma sadece tavan ve duvarın boyanmasıyla ilgili olduğu aşikardır.

Yani kısacası sonradan ilave edilen ek hizmetlerin bedeli ustaya verilmelidir. nihayet şubat itibari ile ustanızla tavan ve duvar işini konuşma esnasında bahsedilmeyen balkon gibi ya da kapı benzeri hizmetlerin yapılmasını mekan sahibi talep etmemelidir. Mekanı kullanan kişilerin almak istediği hizmeti detaylı bir şekilde ustaya aktarmalı ve bunların fiyatlandırılmasını istemek koşulu ile uygulamasını talep edebilir ✔️ Burada altını çizmek istediğimiz husus yazımız da belirttiğimiz üzere istisna bile olsa baz zamanlarda kişilerin bizleri arayıp ustanın ya da ekibin balkonları, kapıları, balkon demirlerinin boyama boyamadıkları gerekçesiyle sorun yaşamalarından kaynaklıdır.

Uzun süreli kullanımdan kaynaklı mekandaki tahribatlar ilave fiyatlara neden olmaktadır.

Boya uygulama sektörü ilk etapta metre kare birim fiyatı esasına uygun olarak fiyatlandırmasını müşteriye sunmaktadır. Bizlerle temas sağlayan kişilerin örneğin 3 + 1 dairemiz var bunun boyama hizmetini almak istiyoruz fiyatı nedir gibi soru karşılığında biz mekanı sadece boya yenileme aşamaları gerçekleşecek anlamında fiyatlandırmasını yaparız! Dolayısıyla bu mekanı kişi uzun süreli kullanımından dolayı tavanlarda sararmalar ya da duvarlarda abartılı kabarmalar gibi durumlar karşısında kişi ustasını bilgilendirilmelidir ! Bunu belirtmeyen ve keşif esnasında ya da uygulama günü fiyatlara ilave bir rakam ya da işin kendini kurtarmayacak zarar dolayısıyla iptal ile sonuçlanır. Bu tutumdan dolayı ekibi kasıtlı olarak zarara uğrattığından dolayı mekan sahibinden zararın tazmini istenilir.

İleriki tarihi gün alıp bunu iptal etme sorunları ekibin boşta kalması ve sistemlerimizin zarara uğratılması ile sonuçlanır.

Boyacı ekibiSistemlerimiz oline gerekse WhatsApp ya da Instagram tarzı alanlardan müşterilerin gün talep etmelerine olanak sağlar. Yapılan istatistik üzerinden 15 günden fazla uzun süreli gün rezerve konuları olumsuz sonuçlandığını gözlemliyoruz. Bu açıdan ekiplerden gün talep etmeden önce lütfen bugün içerisinde bu hizmetin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hususunda konuyu netleştirmenizdir. Ajanda usulü 20 gün sonraya tabii ki gün talep etme ve o günü rezerve etme hakkınız bulunmaktadır ✔️ Lakin bu konuyu ciddiyete alıp aynen bir uçak bileti gibi ya da otel rezervasyonu gibi gitmediğinizde o kurumun sizin için bir program yapacağından dolayı iptal belirli bir sorun ve problemlere yol açmaktadır !

Uygulama öncesi kapora adı altında ödeme alınıyor mu?

Az önceki yazımıza istinaden ilerki zamanlama açısından gün talep edenlerin bundan vazgeçme olasılığına karşı bir kapora talep edilme geleneği bulunmaktadır. Normal şartlarda kapora sistemine karşı çok sıcak olmasak bile yine de olası bir mağduriyetin önüne geçmek için bu seçenek mantıklı gibi görünmektedir ✔️ Lakin uygulamalarımız günübirlik çalışmalar kapsadığından dolayı zaten aynı gün içerisinde başlayıp mesai saatleri içerisinde iş teslimatı yapabildiğimizden dolayı kapora sistemi burada devredışı kalmaktadır

Uygulamalarda kaç renk kullanılabilir?

Kişilerin bizlerle temas sağlaması sonrası oluşturulacak fiyatlar ilk etapta tek renk seçeneğini kapsar. Daha sonra kişilerin talepleri ve mekanın ihtiyacına göre oluşturulacak fiyat teklifine arz ve talebe göre eklemeler yapılabilir. Tabi bu aynı zamanda boya sarfiyatı ve işçilik zaiyatına neden olacağı için fiyat farkını neden olabilmektedir. Bir mekan için 15 litre duvar boyası bir kapta satılması ayrı bir fiyat ☝️bu boyayı dörde böldüğümüzde dört renk olarak küçük galonlara Ve buna 5 litre ilave sağlandığında neredeyse fiyatlara %20’ye varan fiyat yansımasını getirir.

Dubleks mekanlar ve koyu renklerin beyaza çevrilmesi kampanyalara dahil değildir

Kampanyalar ya da fiyatlar konut ev benzeri alanların 2 kat ile yüzeyi kapanabilecek boya yenileme sürecini kapsar. Daha fazla kat boya süreci hem fazla bir boya gerektireceğinden dolayı aynı zamanda işçilik sarfiyatını da neden olmaktadır.

İyi boyacıBu açıdan kişilerin menfaatini korumak ve ayrıca hakkaniyetli olabilmek açısından belirli kaideler ve kurallar getirmektedir. Bu anlamda koyu renge boyanmış bir mekanın aynı fiyatlar doğrultusunda beyaza ya da beyazımsı renkleri boyanması kesinlikle bariz bir fiyat farkına neden olacaktır. Aynı şekilde dubleks dairelerin de içerisindeki merdivenler ve daire içerisindeki duvar sayısının fazla olması sebebiyle burada da kampanya koşulları geçersiz olacaktır!

Özet olarak; fiyatlandırma aşamalarında ustanızdan talep ettikleriniz baz alınır fiyatlandırma buna istinaden yapılır. Sonradan ilave edilen işlerden ek bir ücret talep edilir ! Daire boyaması sadece iç tavan ve duvarların uygulamasını kapsar ! Buna balkonlar ve ilave hizmetler dahil değildir !

Daire içerisinde ya da iş yeri benzeri alanların boyama fiyat tekliflerinde belirtilmeyen duvar kağıtları ve ekibi saatlerce uğraştıracak tahribat tarzı boya kabarmaları fiyatlara dahil değildir ve ilave ücretler kişilerden talep edilir ✔️

Boya ustası ekiplerine ödemeleri nasıl yapılır !

İşin büyüklük oranına bakılarak bir ödeme planı yapılmalı ve bu usta ile işe başlamadan önce mutlaka paylaşılmalıdır. Örneğin bir villanın boyama aşaması bir haftalık süreci kapsıyor ise bu hak ediş usulüne dayalı yapılır. Yani işe başlarken malzemeyi götürüp oraya bıraktıktan sonra %30’u / İşin yarısında diğer 30 hizmeti sağlayan kişiye verilir. Kalan %40 ise hizmeti sizlere sağlayacak kişiye iş teslimi altında verilir. Özellikle bazı kurumsal alanların hizmetini cumartesi – pazara denk getirmek suretiyle ödeme yapamıyoruz ! Yaklaşımları hizmet sektöründe karşılık bulmamaktadır ! Bu açıdan kişilerden ricamız ödemenizi işinizi teslim aldıktan sonra yapılan kontroller sonucunda kişilere yani hizmet sağlayıcılara vermenizdir ✔️

Buradaki bilgiler kişileri aydınlatmak ve bu alanda yaşanabilecek bir olumsuz durum karşısında bir aydınlatma metnidir. Boya uygulama departmanında bazen çok alakasız SORUNLAR yaşayabiliyoruz. Bu açıdan müşterilerimize karşı oldukça net ve rasyonel bir tutum sergilemekteyiz. 1Günde boya ® uygulaması ile eşyalı mekanlarınızı pratik kolay uygulamalarımız sayesinde gün içerisinde teslim alabileceksiniz. 1Günde boya ® onbinlerce müşterisine hizmet veren öncü bir kuruluş olup en güvenilir adres olma özeliğini taşır.

• Haftanın her günü randevu dahilinde kullanılabilir.

Sizler de badana işlemleriniz ve boya işlemleriniz için Avrupa standartlarında kaliteli işçilikler çıkaran, işine önem veren ve aynı zamanda da temiz bir iş çıkaran badana ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Kurumsal sistemlerimiz tarafından sizlere sağlanan boya badana hizmetleri içerisinde boyacı ustası ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabiliriz. Sizler de online randevu almak için firmamızın internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarımızdan 7/24 hizmetindeyiz.

Randevu için Tel: 0532 626 13 88 

Etiketler;

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

Gebze Boyacı Ustası, sancaktepe boyacı, ümraniye boyacı, Sarıgazi boya ustasımaltepe boyacı ustası, Diyarbakır Boyacı Ustası, kartal boyacı ustası, Erenköy boyacı ustası, Kurtköy boyacı ustası, çekmeköy boyacı, İzmir boya ustası, Samandıra boyacı ustası, Pratik boya, boyacı, Ankara boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası, Tecrübeli Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, Sahrayıcedit boyacı ustası, kadıköy boyacı ustası, Küçükbakkalköy boya badana, erenköy boya badana, kozyatağı boya badana ustası, Acıbadem boyacı, kozyatağı boyacı ustası, Boya Badana Ustası, Ankara Boya badana ustası, boyacı ustası, tarabya boyacı ustası,

Darıca Badana Boya Ustası, Sancaktepe Boya Badana Ustası, Ümraniye Boya Badana Ustası, Sarıgazi boya ustası maltepe boya badana ustası,  Zeytinburnu boyacı ustası, kartal boyacı ustası, Erenköy boyacı ustası, Samandıra boyacı ustası, Boyacı Ataşehir, Dudullu boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası,  tecrübeli boyacı ustası, Kadıköy Boyacı Ustası, Pratik boya, sarıyer boya badana ustası, Çekmeköy Badanacı Ustası, Üsküdar badana Ustası, Kolay boya, En iyi boyacı ustası,  Beşiktaş Boya Badana Ustası, Samandıra boya ustası, Filli Boya & Boyacı Ekibi, Marshall Boya Renk Kartelası , Kadıköy Boyacı Ustası, Pratik boya, Küçükbakkalköy badana boya, Polisan Boya Renk Kartelası, Dyo Boya & Boyacı Ekibi, boyacıustası, 

Darıca Boya Ustası, kurtköy boya badana ustası, sahrayıcedit boya badana ustası, boya badana ustası, pendik boyacı ustası, kurtköy boyacı ustası, Pratik boya, sarıyer boya badana ustası, sarıyer boyacı ustası, İstanbul Ev Boyacı Ustası, Tecrübeli boyacı ustası, beşiktaş boyacı ustası, Badana Boya Ustası, Beylikdüzü boyacı ustası, Erenköy boya badana, boya ustası, Bostancı boyacı, Kaliteli boyacı ustası, Suadiye boyacı ustası, Üsküdar boyacı, Bostancı Boyacı Ustası,  Bostancı boyacı, Boya badana ustası, Maltepe Boyacı Ustası, Çekmeköy Boya Badana Ustası, Sancaktepe boyacı, Ümraniye boyacı ustası,  Beşiktaş boyacı, Şerifali Boya Ustası,

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
info@pratikboya.com
İletişim Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | WEB TASARIM - SEO : BASER WEB |

Call Now Button
× Whatsapp