FIRSAT DETAYLARI,

Filli boya kalitesi ile boyanacak olan ev ya da iş yerinde her şey profesyonellikle işleyecek ve mükemmellikle tamamlanacak! Fiyatlarımızı kısa süreliğine düşürdük.  Kampanya dahilinde boyasız ev kalmasın diye, Bütçenizi karşılayabilecek şekilde revize edilmiştir.

1 Günde boya uygulaması 24 yılın birikim ve tecrübesi ile yapılmaktadır. 1 Günde Uzman ekipler tarafından teslim edilen uygulama, Diğer firmaların 3 Günde teslim edilen boya badana işleri ile kıyaslama yapılmış ve kaliteli işçiliğimiz açık ara fark atmıştır.

En iyi boya ustası ekibi1Günde boya, ister plastik ister saten boya ile profesyonel boya hizmeti veriyor. Size ise sadece renk seçmek kalıyor. Boya hizmeti için Lütfen boya tarihinizden en az üç gün önce rezervasyon ile temasa geçin. Koşulları ve fiyatları sabitleyin!

Online rezervasyon boya badana için 15 gün önce başlar; zamanından iki gün öncesine kadar devam eder. İstediğiniz gün ve tarih için en geç 30 gün için randevunuzu alabilecek, bu fırsat ile evinizi ve iş yerinizi dilediğiniz gibi renklendirebileceksiniz!

Sistemlerimize 0532 626 1388 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

NASIL KULANILIR:

1Günde boya ®  tarafından ev boya hizmeti yüksek rakamlar yerine özel indirimle marka ürünler tercih edilebilir. 120m2’ye kadar evlerde, makul fiyatlarımızda mükemmel düzeyde tüm boyama işlemlerinizi aynı gün içerisinde yatırabilirsiniz !

• Boya olarak, #Filliboya #Polisan  #Marshall #DYO #Permolit ürünleri kullanılmaktadır.
● Teklife boya malzemeleri ve işçilik hizmeti dahildir.
● 1+1, 2+1 veya 3+1, 100 metrekareye kadar olan tüm daireler  için geçerlidir.
●  Düblex daireler bu fiyata dahil değildir.
● Koyu renklerden beyaz geçiş veya beyaz’a yakın (beyazımsı – kirli beyaz) gibi renklere dönüşümlerde astar uygulama  ve boya sarfiyatı gereksinimi nedeni ile müşterilerimizden ekstra ücret talep edilir.Tecrübeli Boya ustaları
● Boya kampanyasına kapılar petekler ve balkonlar dahil değildir. (Ekstra ücrete tabi olarak uygulanabilir.)

● Duvarlar  kartonpiyer ve tavan boyası iki kat olmak üzere boyanır.
Paket fiyatlarda 2 renk ve istediğiniz boya markası seçimi yapabilirsiniz.
2 renk seçiminden sonraki her bir renk için malzeme + rulo + fırça temini için 300,tl fiyatlara yansıtılabilir.

1Günde boya ® uygulaması ile eşyalı mekanlarınızı pratik kolay uygulamalarımız sayesinde gün içerisinde teslim alabileceksiniz. 1Günde boya ® onbinlerce müşterisine hizmet veren öncü bir kuruluş olup en güvenilir adres olma özeliğini taşır.

(WhatsApp üzerinden dairenizin resimlerini gönderip fikir amaçlı bilgi edinebilirsiniz !)
Fiyat konusunda bekleme olmadan anlık olarak online teklif almak için yapmanız gereken sadece bir kaç resim göndermek.
Prensipte anlaşmaya varılan tüm müşterilerimize ücretsiz keşif yapılmaktadır.

   Fiyat araştırması yapanlar için WhatsApp hesabımıza daire veya işyerinizin görüntülerini iletmesi yeterli olur, gerekli analizler yapıldıktan sonra tarafınıza net bir teklif sunulur.

#İstanbul boya Badana

Karşılıklı anlaşma çerçevesinde günü belirlenmiş malzemesi alınmış müşteri uygulamaya saatler kala mücbir sebepler dışında iş iptali dört kişilik ekibi boşta bırakacak olması, tedarikçi bayi özel olarak hazırlanan karışım boyayı iadeleri kesinlikle alınamaz ibaresine dayanarak iş iptali maddi anlamda firmamızı zarara uğratacak olmasından dolayı müşteri bunu göz önünde bulundurularak hassasiyet göstermesi gerektiğini önemle duyurulur…

1Günde boya ® haftalık iş programı yapar ve buna kesinlikle uyar! Aynı hassasiyetti müşterisinden bekler, mücbir sebep gösterilmeden iş iptali veren kişiler dört kişilik bir usta grubunun boşta kalacağını düşünmeli ve bu hassasiyeti göz önünde bulundurmalıdır.

Detaylar için tıklayınız!

● İstanbul içindeki tüm bölgelere hizmet verilebilmektedir.

 Randevu için Tel: 0532 626 13 88 

• Haftanın her günü randevu dahilinde kullanılabilir.

#Uzman boya ekibi 1 Günde boya ekibi
Profesyonel Boya ustası ekibi 1Günde boya hizmeti

🏷 Etiketler;

İstanbulda hizmet verdiğimiz semtler;

Beylikdüzü boyacı ustası, sancaktepe boyacı, ümraniye boyacı, Sarıgazi boya ustasımaltepe boyacı ustası, Diyarbakır Boyacı Ustası, kartal boyacı ustası, Erenköy boyacı ustası, Kurtköy boyacı ustası, çekmeköy boyacı, İzmir boya ustası, Samandıra boyacı ustası, Pratik boya, boyacı, Ankara boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası, Tecrübeli Badana Ustası, Erenköy boyacı ustası, Sahrayıcedit boyacı ustası, kadıköy boyacı ustası, Küçükbakkalköy boya badana, erenköy boya badana, kozyatağı boya badana ustası, Acıbadem boyacı, kozyatağı boyacı ustası, Boya Badana Ustası, Ankara Boya badana ustası, boyacı ustası, tarabya boyacı ustası,

Bahçeşehir Boya Ustası, Sancaktepe Boya Badana Ustası, Ümraniye Boya Badana Ustası, Sarıgazi boya ustası maltepe boya badana ustası,  Zeytinburnu boyacı ustası, kartal boyacı ustası, Erenköy boyacı ustası, Samandıra boyacı ustası, Boyacı Ataşehir, Dudullu boyacı ustası, Caddebostan boyacı ustası,  tecrübeli boyacı ustası, Kadıköy Boyacı Ustası, Pratik boya, sarıyer boya badana ustası, Çekmeköy Badanacı Ustası, Üsküdar badana Ustası, Kolay boya, En iyi boyacı ustası,  Beşiktaş Boya Badana Ustası, Samandıra boya ustası, Filli Boya & Boyacı Ekibi, Marshall Boya Renk Kartelası , Kadıköy Boyacı Ustası, Pratik boya, Küçükbakkalköy badana boya, Polisan Boya Renk Kartelası, Dyo Boya & Boyacı Ekibi, boyacıustası, 

Ankara boya ustası, kurtköy boya badana ustası, sahrayıcedit boya badana ustası, boya badana ustası, pendik boyacı ustası, kurtköy boyacı ustası, Pratik boya, sarıyer boya badana ustası, sarıyer boyacı ustası, İstanbul Ev Boyacı Ustası, Tecrübeli boyacı ustası, beşiktaş boyacı ustası, Badana Boya Ustası, Beylikdüzü boyacı ustası, Erenköy boya badana, boya ustası, Bostancı boyacı, Kaliteli boyacı ustası, Suadiye boyacı ustası, Üsküdar boyacı, Bostancı Boyacı Ustası,  Bostancı boyacı, Boya badana ustası, Maltepe Boyacı Ustası, Çekmeköy Boya Badana Ustası, Sancaktepe boyacı, Ümraniye boyacı ustası,  Beşiktaş boyacı, Şerifali Boya Ustası,

1gündeboya.com.tr

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var ?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan profesyonel ekiplerimiz ile mekanlarınızı kaliteli malzemelerle profesyonel boya badana hizmeti sunmaktayız.

İLETİŞİM
İstanbul'un Tüm
İlçelerinde Hizmetinizdeyiz
0 (532) 626 1388
info@pratikboya.com
İletişim Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

© 1 GÜNDE BOYA KURUMSAL BİR MARKADIR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | WEB TASARIM - SEO : BASER WEB |

Call Now Button
× Whatsapp